Soliariumo studija | Divalis

Soliariumo studija

Studijoje įrengti vokiečių firmų “Ergoline” ir “Megasun” soliariumai. “Ergoline” patikimumą soliariumų rinkoje galima būtų prilyginti “Mercedes” kokybei tarp automobilių. Lyderiu laikoma Vokietijos kompanija bendradarbiauja su dermatologais, fizioterapeutais, įdiegia naujausias technologijas ir gali pasiūlyti aukščiausios kokybės įdegį. Vertikaliame soliariume galėsite laisvai judėti, todėl įdegsite tolygiai. Horizontaliame soliariume puikiai atsipalaiduosite gulėdami, nes komforto programos leidžia atsigaivinti malonia dulksna ir pajusti aromaterapijos privalumus. Studijoje galima įsigyti “Australian Gold”, “Caribbean Gold” įdegio kosmetikos, kuri deginantis išsaugo sveiką odą ir padeda įgyti greitą, ilgai išliekantį, ir patį gražiausią įdegio atspalvį.

Mūsų studijos soliariumų aparatai yra su 0,3 W/m2 apšvieta.
Šie soliariumų aparatai yra vertinami išsivysčiusiose Europos valstybėse ir visiškai atitinka visus keliamus ES standartų reikalavimus.
Įdegis saugus.  Naudojant šias lempas, nudegimų tikimybė stipriai sumažėja. Tai ypač aktualu tiems, kurie bijojo degintis soliariume dėl galimo odos paraudimo, nudegimo pavojaus. Tai  svarbu šviesios odos žmonėms. Dabar įdegis iš karto gali būti švelnus, ilgiau išliekantis ir visiškai saugus. Svarbiausia pasirinkti tinkamą deginimosi režimą atsižvelgiant į odos tipą ir mėgautis saugiu įdegiu.
Naudojant naujas lempas, išvengiama nudegimų, oda nesausėja.
Tad deginkimės saugiai, bei įgaukime sveiką, viliojantį odos atspalvį…

 

Studijos soliariumai
MegaSun Tower T200Pure Energy
Kūno lempos 52 x 180W
Pečių 2 x 250W

Ergoline evolution 500 Turbo Power

  • 43x160W reflektorinės lempos
  • 3x500W reguliuojamo galingumo veido lempos su UV filtrais
  • 7x25W pečių lempos
  • “Aroma/Aqua fresh” įrenginys
  • Balso gidas lietuvių kalba
  • Oro kondicionierius