Masažai | Divalis

Masažai

Vienas didžiausių žmonijos malonumų – masažas – žinomas jau labai seniai. Šiltų rankų prisilietimas, glostymo technika ir tam tikrų taškų spustelėjimai stebuklingai veikia visą mūsų organizmą. Masažo pagalba galima patobulinti kūno formas, nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį, gydyti susirgimus.

KLASIKINIS VISO KŪNO MASAŽAS

Klasikinis masažas yra žinomas jau nuo senovės Egipto laikų, vėliau paplitęs senovės Graikijoje, kur buvo taikomas higienos tikslais, medicinoje, sporte. Klasikinį masažą sudaro keturi būdai: glostymas, trynimas, maigymas ir vibracija. Kiekvienas iš šių būdų turi pagrindinius ir pagalbinius nenutrūkstamus ir nutrūkstamus būdus. Masažas prasideda glostymu, po to – trynimas, kuris paruošia audinius maigymui. Į maigymą įterpiama vibracija. Masažas baigiamas nenutrūkstama vibracija ir glostymu.

Siūlomas sumažėjus darbingumui, nusilpus organizmui, esant didžiulei nervinei įtampai.

MASAŽAS VULKANINĖS KILMĖS AKMENIMIS (pintomis)

Masažas su šiltomis pintomis  harmonizuoja teigiamos energijos tėkmę, atpalaiduoja raumenis, panaikina fizinę ir emocinę įtampą, stimuliuoja imuninę sistemą, gerina kraujotaką, medžiagų apytaką ir toksinų šalinimą. Pintų masažas siejamas su paslaptingu ritualu, kai šiluma su visomis pintose esančiomis naudingomis savybėmis yra perduodamos žmogaus kūnui. Šios nuostabios procedūros metu skleidžiama šiluma ypatingai tinka žmonėms, jaučiantiems nuovargį ir šaltį. Taip pat jis tinkamas žmonėms, kurių raumenys nuolat įsitempę, kurie jaučia įvairius nugaros skausmus, kurių sutrikusi kraujo cirkuliacija, kamuoja stresas, nerimas, įtampa, nemiga, depresija.

AROMATERAPINIAI MASAŽAI (atpalaiduojantis, stimuliuojantis, modeliuojantis)

Masažas padeda atgauti kūno ir dvasios pusiausvyrą, todėl populiarus ne tik tarp moterų – jį renkasi ir vyrai. Masažas atliekamas naudojant specialų aliejų, į kurį įpilami  tam tikrų aromatinių aliejų (atpalaiduojančio, stimuliuojančio) koncentratai.

Norintiems pailsėti, greitai atgauti jėgas ar susikaupti,  rekomenduojama rinktis  kūną ir mintis atpalaiduojantį masažą. Tai visiškai nauji potyriai – maloni aplinka, kvapnūs aromatai, lengvi muzikos garsai, švelnūs masažuotojo rankų judesiai… Masažas pašalina emocinę bei raumenų įtampą. Per atpalaiduojamąsias masažo procedūras kūnas įmasažuojamas kvapniais aliejais, kurie leidžia pajusti kvapų terapijos malonumus. Darant šį masažą sukuriama ypatinga aplinka, tad nenuostabu, kad klientai iš malonumo užmiega.

Poveikis: padeda atgauti kūno ir dvasios pusiausvyrą, stimuliuoja ir harmonizuoja bendrąsias organizmo energetines funkcijas, pašalina didžiulį darbinį nuovargį, tonizuoja, pamaitina ir suminkština odą.

Modeliuojamojo masažo metu yra aktyviai veikiamos poodinės riebalinės ląstelės ir raumeninis audinys. Pirmenybė teikiama giliems, sklandiems ir slystamiesiems judesiams, kurie skatina audinių drenažą ir raumenų atpalaidavimą.

 

GEROS SAVIJAUTOS MASAŽAS

Geros savijautos masažas yra sudėtinė dalis sveikatingumo procedūros, kuri atliekama atpalaiduojančioje aplinkoje, kuriamoje įvairių aromatų, garsų, spalvų ir profesionalių masažuotojų pagalba. Valandos ramybės seansas leidžia pajusti tikrą palaimą tiek kūnui, tiek sielai. Geros savijautos masažą galima apibūdinti kaip psicho – neuro – jungiamųjų audinių masažą. Jį darydamas masažistas naudoja įvairią techniką skirtingiems kūno lygiams veikti, kuri padeda pasiekti itin veiksmingus rezultatus.

Poveikis: ramina ir atpalaiduoja, grąžina gerą savijautą ir nakties miegą, atkuria hormonų pusiausvyrą, pagerina audinių prisotinimą deguonimi ir maitinimą.

KŪNO  FORMŲ DAILINIMO MASAŽAS

Šis masažas dar yra vadinamas liekninamuoju, nes iš tikrųjų kūno apimtys mažėja. Atliekant masažą gerėja ląstelių aprūpinimas krauju, deguonimi ir maisto medžiagomis, suaktyvėja ląstelių atsinaujinimo procesai, pašalinamos nenaudingos medžiagos. Tai drenažinis, atpalaiduojamasis ir stangrinamasis grožio masažas. Kūno linijų formavimas – tai įvairių terapinio masažo metodų sujungimas, suteikiant pirmenybę giliems, sklandiems ir slystamiesiems judesiams, kurie skatina audinių drenažą ir raumenų atpalaidavimą, būtiną geriems kosmetinių procedūrų rezultatams pasiekti. Masažas susideda iš dviejų etapų – pirmas etapas: drenažinis, lipolitinis ir atpalaiduojantis, antras etapas: tonizuojantis ir stangrinantis, atkuriantis audinių energijos pusiausvyrą.

ANTICELIULITINIS MASAŽAS SU TAURĖMIS

Apie „apelsino žievės” sindromą arba celiulitą sklando daugybė mitų. Vienas iš jų – tai tik apkūnių moterų „rykštė”, kitas - šis odos defektas neišgydomas. Celiulitas būdingas beveik kiekvienai moteriai: tiek jaunai, tiek vyresnio amžiaus, tiek lieknai, tiek apkūnesnei. Celiulitas – tai riebalai, vanduo ir toksinai, labai giliai susikaupę odoje. Juos sąlygoja paveldimumas, organizmo hormonų veikla, sėslus gyvenimo būdas bei netaisyklinga mityba. Iš tikrųjų, celiulitą pašalinti yra sudėtinga. Masažuojant atliekami specifiniai gilūs judesiai. Po anticeliulitinio masažo kurso pastebėsite pokyčius – oda taps lygesnė, stangresnė ir gražesnė.

Poveikis: stangrina odą, padeda deginti riebalų sankaupas, įveikti celiulitą, gerina kraujotaką.

ANTICELIULITINIS MASAŽAS SU MEDUMI

Gydomosios medaus savybės žinomos taip seniai, kaip Tibeto kraštuose medus yra naudojamas masažo procedūrose. Masažas atliekamas keliomis technikomis – plekšnojant ir aktyviai bei stipriai glostant, taip pat tempimo judesiais. Medaus masažas atstoja viso kūno šveitimo procedūrą. Oda tampa švari, švelni, prisotinta deguonimi ir meduje esančiomis vertingomis maistinėmis medžiagomis. Gilūs masažuotojo judesiai ir medaus tąsumas suaktyvina kraujotaką. Masažas puikiai nuima nuovargį, teikia lengvumo ir gaivumo pojūtį.

Siūlomas kaip puiki priemonė celiulito mažinimui, norint sustiprinti imuninę sistemą.