Manikiūras, pedikiūras | Divalis

Manikiūras, pedikiūras

Tvarkingos rankos, tinkamai prižiūrėti nagai – neatskiriama Jūsų žavesio dalis. Manikiūras tapo privalomas šiuolaikiškai, veikliai, savimi besirūpinančiai moteriai. Ši tiesa galioja ir vyrams, nenorintiems atsilikti nuo didėjančių laikmečio reikalavimų.

ATSIBODO VISADA ATSILUPĘS LAKAS?
LAKAS-GELIS KAIP TIK JUMS
Ši įspūdinga priemonė atrodo kaip gelis, tačiau pasidengia kaip lakas:

* tai naujausia UV technologija;
* reguliariai naudojant padeda nagui augti ilgu ir stipriu;
* skirtingai nuo lako nesisluoksniuoja ir neskyla;

* UV lempa užtikrina greitą džiovinimą;
* pakeisti atspalvį nauju labai paprasta, šis lakas-gelis nuimamas vos per 15 minučių be kenksmingo poveikio natūraliems nagams;
SVARBIAUSIA – MANIKIŪRAS SU ŠIUO GELIU-LAKU LAIKYSIS IKI 3-5 SAVAIČIŲ

Nagų priauginimas – tai dirbtinis nagų pailginimas specialiomis nagų priauginimo priemonėmis. Nagų priauginimas buvo sukurtas toms moterims, kurios negali pasidžiaugti natūralių nagų sveikata ir grožiu, tačiau ilgainiui priauginimą pradėjo rinktis ir tos moterys, kurios negali tiek daug laiko skirti nagų priežiūrai – nagų lakas ant gelinių  nagų laikosi žymiai ilgiau nei ant savųjų ar priklijuojamų, o pas specialistą nago korekcijai reikia eiti tik kas 2-3 savaites. Be to, nagai gali būti įvairios formos, ilgio, dekoruoti piešiniais ir blizgučiais ar tiesiog įmantriai nulakuoti, o svarbiausia – jie visada atrodo tvarkingai.

Ne tik rankų, bet ir kojų priežiūra – būtina geros savijautos sąlyga. Gražūs, tvarkingi kojų nagai suteiks Jums žavesio ne tik vasarą. Skirkite laiko pedikiūrui: pėdos atrodys estetiškai, bus pašalintos nuospaudos, jausitės geriau net po sunkios darbo dienos. Pedikiūro metu bus atliktas pėdų masažas, siūlomos parafino, gaivinamosios jūros druskos ar žolelių ekstrakto vonelės. Pėdų oda suminkštės, pagerės pėdų kraujo apytaka. Pajuskite lengvumą kojose.