Kerastase ritualai | Divalis

Kerastase ritualai

KUPINA  MALONUMŲ KELIONĖ Į PLAUKŲ GROŽIO PASAULĮ, SUTEIKSIANTI JUMS IŠ TIESŲ PUIKIĄ SAVIJAUTĄ

“KERASTASE” ritualas atliekamas trimis pakopomis:

Plaukų vonia: pirmieji puikios savijautos žingsniai švelnaus rūpesčių kupiname kelyje į žavingas permainas. Aromatų virpesys, šviesos ir šešėlių žaismas, švelniose putose besidarbuojančių pirštų galiukų tikslūs prisilietimai ir vandens teikiamas kvapnus gaivumas.

Priežiūra: plaukų paviršiaus ir vidinės struktūros atgimimo fazė: plaukams suteikia geriausių, atnaujinančių, intensyvaus poveikio medžiagų, kurių nepriekaištingą pasirinkimą užtikrina meistro profesionalumas.

Priežiūra, plaukų šukavimas: plaukų grožio ritualo baigtinė grandis stiprina jų apsaugą, suteikia jiems skoningą ir tikslią formą bei nepakartojamo žvilgesio.

  • Atpalaiduojamasis ritualas.

Atlikęs kruopščią galvos odos ir plaukų diagnostiką, Kerastase meistras parinks būtent jums tinkamas plaukų priežiūros ir formavimo priemones. Atpalaiduojanti plaukų vonelė paruoš Jūsų plaukus, kad būtų galima naudoti priežiūros priemones, jos bus paskirstomos sruoga po sruogos nuo plaukų šaknų iki galiukų. Ritualo pabaigoje bus naudojama plaukų formavimo priemonė, kuri suteiks jūsų šukuosenai pageidaujamą formą.

Atliekant ritualą naudojama plaukų vonelė, plaukų priežiūros priemonė ir formavimo priemonė.

Kaina  15-18 Eur.

  • Stipraus poveikio  ritualas.

Atlikęs kruopščią galvos odos ir plaukų diagnostiką, Kerastase meistras parinks Jums tinkamas plaukų priežiūros ir formavimo priemones. Atliekant ritualą intensyviai puoselėjami Jūsų plaukai ir galvos oda, malonūs pojūčiai suteikiami visoms penkioms juslėms. Ritualo pabaigoje bus naudojama plaukų formavimo priemonė, suteiksianti jūsų šukuosenai gražų užbaigimo akcentą.

Atliekant ritualą naudojama plaukų vonelė, 2 plaukų priežiūros priemonės ir formavimo priemonė.

Kaina 21-30 Eur.

  • Ritualas de Luxe

Kerastase meistras atliks jūsų galvos odos ir plaukų diagnostiką, kad parinktų būtent Jums tinkantį plaukų priežiūros ir formavimo priemonių derinį. Procedūros metu galvos oda paruošiama naudoti priežiūros priemones, o profesionaliai atliktas galvos odos masažas užtikrins gilų poveikį, tolygų ritualo metu naudojamų priemonių paskirstymą, o taip pat suteiks malonių pojūčių. Ritualo pabaigoje bus naudojama plaukų formavimo priemonė.

Atliekant ritualą naudojama plaukų vonelė, 3 plaukų priežiūros priemonės ir formavimo priemonė.

Kaina  30-35 Eur.

Nutritive – sausiems plaukams

Nuolatinis šukavimas, džiovinimas, dažymas ir kenksmingas aplinkos sąlygos – tai esminės priežastys, dėl kurių plaukai praranda žvilgesį ir stiprumą, tampa sausi, jautrūs, juos sunku šukuoti. Atsižvelgdamas į plaukų sausumo ir jautrumo pakopą, ritualo meistras parinks labiausiai tinkamas plaukų voneles, priežiūros ir šukavimo priemones bei sujungs jas į nuoseklią sistemą. Net ir smarkiai pažeisti plaukai įgaus sveiko žvilgesio, lankstumo ir purumo.

Palepinkite save – atliekant ritualą jūsų plaukai nuo šaknų iki galiukų bus padengti lengva it šilkas plėvele.

Reflection – dažytiems arba sruogelėmis šviesintiems plaukams

Dažytus plaukus nuolat veikia įvairūs kenksmingi veiksniai – tai ir pats dažymo procesas, ir užteršta aplinka. Kérastase Reflection – dažytų plaukų priežiūros priemonių serija, kuri ne tik atgaivina plaukus, bet ir užtikrina jų apsaugą, ilgalaikį spalvos patvarumą bei greitai pasiekiamą išraiškingą žvilgesį. Ritualo meistras tiksliai įvertins plaukų būklę ir, atsižvelgdamas į jautrumo
pakopą, parinks labiausiai tinkamas plaukų voneles, priežiūros sistemą. Kérastase Reflection plaukų priežiūros  ritualo rezultatas – puošnūs ir sveiki plaukai, išraiškingas jų blizgesys.

Suteikite savo plaukams kerinčio žvilgesio ir apsaugokite juos nuo išblukimo.

Resistance – nusilpusiems, pažeistiems, lūžinėjantiems plaukams

Sveika ir tvirta vidinė struktūra yra vienas svarbiausių plaukų elastingumo ir žvilgesio veiksnių. Prasta priežiūra, terminis apdorojimas bei cheminis dažymas pažeidžia pagrindines sudėtines plaukų dalis ir dėl to jie tampa trapūs, blankūs, sunkiai šukuojami. Ritualo meistras įvertins plaukų nusilpimo pakopą ir sudarys intensyvią plaukų priežiūros sistemą, kurioje bus labiausiai tinkama plaukų vonelė bei kiti priežiūros ir šukavimo produktai. Net ir labai suvargę plaukai netrukus įgaus gyvybingumo ir elastingumo. Sumaniai atliktas galvos odos masažas užtikrina  tolygų ritualo metu naudojamų priemonių paskirstymą visose plaukų srityse ir suteikia puikios savijautos.

Visapusiškai atgaivinkite plaukus – sustiprinkite jų vidinę struktūrą ir veiksmingai apsaugokite nuo išorės.

Specifique -  probleminei galvos odai

Žvilgantys ir lankstūs plaukai, ilgam išlaikantys natūralų purumą, švelni ir subalansuota galvos oda – tai tikslas, kurį efektyviai pasiekia Kérastase Specifique  plaukų priežiūros ritualas.
Sudėtinės intensyvios priežiūros produktų dalys šalina pleiskanas ir neleidžia joms atsirasti, efektyviai reguliuojamas plaukų riebalingumas. Ritualo metu meistras atlieka galvos masažą, kuriam būdingas ir šveitimo efektas, – taip kruopščiai nuvalomas odos paviršius. Plaukų priežiūros profesionalų sukurta ritualo metodika užtikrina optimalų naudojamų produktų poveikį, apima visus galvos odos segmentus ir plaukus.

Greitas poveikis ir akivaizdus rezultatas – veiksmingai pašalintos galvos odos problemos.

 

    FUSIO – DOSE
TAI PIRMA LABAI KONCENTRUOTŲ AKTYVIŲJŲ SUDĖTINIŲ MEDŽIAGŲ SISTEMA, KURIĄ
KERASTASE MEISTRAS PARUOŠ INDIVIDUALIAI JUMS, ATSIŽVELGDAMAS Į JŪSŲ PLAUKŲ POREIKIUS.
SAUSŲ, DAŽYTŲ, PAŽEISTŲ, PORĖTŲ PLAUKŲ PROBLEMŲ SPRENDIMAI VIENU METU.

GREITAS IR VEIKSMINGAS EFEKTAS ! KAINA – NUO  21 Eur.

VIP PRIEŽIŪRA

CHRONOLOGISTE – GYVYBINGUMĄ ATKURIANTIS RITUALAS – NAUJIENA!

Kasdien plaukai patiria streso nuo saulės poveikio, pakartotinio cheminio  ir mechaninio poveikio, taršos – visa tai pažeidžia ir išsausina plaukus. Šiems veiksniams pašalinti įkvėpimo semtasi iš koncentrato perliukams būdingų  atkuriamųjų savybių ir Abyssine  – Ramiojo vandenyno vulkaniniuose plyšiuose rastos gyvybingumo suteikiančios molekulės. Pasinaudojęs šiomis dviem puikiomis aktyviosiomis sudėtinėmis dalimis, KERASTASE prekių ženklas sukūrė šedevrą plaukų gyvybingumui sukurti ir akivaizdžiai plaukų rekonstrukcijai.

Dvi išskirtinės plaukų priežiūros priemonės, kurių aktyviosios sudėtinės medžiagos sujungiamos tik maišymo metu, – gyvybingumą atkurianti kaukė ir maitinamojo koncentrato perliukai – užtikrina greitą atkuriamąjį efektą.

CHRONOLOGISTE ritualas atkuria plaukų grožį ir galvos odos gyvybingumą.

REZULTATAI: Akivaizdus plaukų išvaizdos ir kokybės pagerėjimas:

-Plaukų skaidulų maitinimas (plaukai tampa minkšti, lankstūs ir žvilgūs);

-Plaukų apsauga (Atkuriamasis koncentratas apgaubia ir išlygina plaukų skaidulas);

-Galvos odos gyvybingumo atkūrimas.

Kaina 45 -55 Eur.

24 KARATŲ RITUALAS

Ritualas, kurį atliekant naudojamas individualiai parinktas, juvelyriniu tikslumu sumaišytų natūralių aliejų mišinys – visiškai naujai plaukų priežiūrai užtikrinti.

Moterims, kurios ieško ko nors ypatingo savo plaukų priežiūrai – KERASTASE aliejų magija perkels  naują dimensiją.

KERASTASE naujiena – ELIXIR ULTIME prabangi plaukų VONELĖ ir KAUKĖ ypatingam plaukų grožiui.

Pirmoji aliejui gimininga plaukų vonia -  brangiausias ir vertingiausias lobis plaukams atgaivinti:

-pritaikyta įvairaus tipo plaukams,

-labiau koncentruoti vertingi aliejai,

-be silikono ir parabenų,

-suteikia plaukams puikią tekstūrą, ypatingą spindesį ir nepaprastą lengvumo pojūtį.

 

ELIXIR ULTIME KAUKĖ – gilus vertingo aliejaus poveikis prabangiai plaukų priežiūrai :

- pritaikyta įvairaus tipo plaukams,

-drėkinamasis eliksyras nepaprastam plaukų paviršiaus minkštumui,

- lipidų junginiai papildomam maitinimui,

-plaukai atgaivinami, jų struktūra pagerėja, jie tampa nepaprastai švelnūs, žvilga.

Kaina -  nuo 24 Eur.

 

STEAM CARE PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

Pirmoji plaukų tiesinimo sistema su integruotu garų srautu naudojant atkuriamąjį plaukų tiesinimo kremą ir apsauginį lyginamąjį serumą. Priemonės veiksmingai patenka į plaukų skaidulas, plaukai nepriekaištingai žvilga, išlyginami plaukų galiukai, sumažinamas purumas.

Ypatinga  priežiūra ir nepriekaištingai lygūs plaukai jau nuo pirmo naudojimo karto.

Kaina -  nuo 15 Eur.

KERATHERMIE RITUALAS

Tai pirmasis plaukų ritualas, kuris atstato plauko struktūrą naudojant šiluminį  poveikį.

Ši procedūra įkvepia plaukams gyvybės ir suteikia gražią išvaizdą. Jūs galite pamiršti lūžinėjančius plaukus ir besišakojančius galiukus. Dažymo, tiesinimo, žiemos darganų ir vasaros sausrų išvarginti plaukai atrodys žymiai šviežiau ir bus apsaugoti.  Tai geriausias būdas suteikti plaukams žvilgesio ir paslankumo. Jūs tiesiog pajusite, kaip į jūsų plaukus ima plūsti energija.

Po šios atgaivinimo procedūros (pakanka 1 karto per 1-2 mėnesius)  Jūsų plaukai ilgiau blizgės. Specialūs atstatantys Kerastase komponentai, puoselėja, drėkina, maitina ir saugo Jūsų plaukus.

Kodėl verta išmėginti Kerastase Kerathermie  procedūrą?

Visų pirma, plėvelė „sulydo“ nelygius ir šiurkščius plaukus. Ypač ji pagerina pažeistų, perdžiūvusių, besišakojančių  plaukų būklę – lygus plauko paviršius ima kerinčiai žvilgėti.

Kerastase stebuklas maksimaliai maitina plaukus, suteikia plaukams žvilgesio, švelnumo, gyvybingumo be cheminio apdorojimo. Procedūra  neturi plaukų struktūrą pažeidžiančių komponentų, sugrąžina plaukams pirmykštį žvilgesį, purumą, šilkinį glotnumą, sumažina jų apimtį ir susivėlimą, palengvina plaukų priežiūrą namų sąlygomis!  Tai tobulas išradimas, kuris minkština, glotnina plaukus natūraliu būdu, nes šis Kerastase ritualas atliekamas nenaudojant kenksmingų  cheminių medžiagų.

Išskirtinis šios procedūros akcentas – plaukų atstatymas ir maitinimas. Šios Kerastase plaukų priežiūros priemonės buvo sukurtos tam, kad apgaubtų Jūsų plaukus žvilgesio, grožio ir gyvybingumo šydu  net iki penkių  savaičių. Šis grožio ritualas sukurtas tam, kad sustiprintų Jūsų nuostabius plaukus ir plaukai išliktų labiau žvilgantys ir sveiki nei buvo iki tol.

Galiausiai plaukai lyg iš naujo ,,atgimsta”. Jie atgauna žvilgesį, sveiką išvaizdą ir grožį. Kerastase Kerathermie naudojami patys geriausi ir tyriausi ingredientai, kurie grąžina plaukams jų sveiką, ryškią ir tolygią išvaizdą. Rekomenduojama storiems, porėtiems, nepaklusniems, linkusiems pūstis plaukams.

Kaina 55- 70 Eur.