Gehwol produktai | Divalis

VISKAS JŪSŲ KOJŲ GEROVEI…

Vertingos sudėtinės medžiagos ir daugiau nei 140 metų patirties – štai dėl ko galite pasikliauti visomis GEHWOL kojų priežiūros preparatų linijomis. Iš gausaus asortimento visada išsirinksite tinkamiausią priemonę bet kokiai kojų ar pėdų problemai išspręsti.

Natūralių veiksmingų medžiagų naudojimas, ilgalaikė tradicija, naujausi tyrimai ir aukšta gaminių kokybė GEHWOL produktus pavertė patikimu kojų priežiūros specialistu.

·  Sausos ir jautrios  pėdų odos priežiūros kremas LIPIDRO CREAM, 75ml. 11 Eur.

Sausų ir jautrių  pėdų kremo LIPIDRO sudėtyje yra puoselėjančių ir atkuriančių natūralią odos funkciją medžiagų : Šaltalankių ir avokadų aliejai maitina, odą, o šią funkciją sustiprina dumblių ekstraktas;  šlapalas minkština kietą ir sausą odą; alantoinas skatina odos atsinaujinimą. Antimikrobinės medžiagos farnezolis ir klimbazolis ilgam panaikina nemalonų kvapą.  Naudojamas kasdien šis kremas sumažins niežėjimą, numalšins odos uždegimą,apsaugos  nuo grybelio ir nemalonaus kvapo. Tinka diabetikams. Patikrinta dermatologiškai. Be kvėpiklių.

·  Pėdų dezodorantas su šlapalu GEHWOL CARING DEO, 150ml., 12 Eur.

Pėdų dezodoranto GEHWOL sudėtyje yra rozmarinų ir levandų natūralių eterinių aliejų, ramunėlių ir pipirmėčių ekstraktų bei odos vitamino pantenolio. Dezodorante sudėtinės medžiagos veikia antimikrobiškai, saugo nuo uždegimų ir minkština kietą odą. Šis kojų dezodorantas atgaivina pavargusias ir “degančias” kojas, normalizuoja prakaitavimą, ilgam panaikina nemalonų pėdų kvapą, saugo nuo mikrobų ir uždegimų, minkština kietą odą. Specialus purškiklis išpurškia skystį laikant buteliuką bet kokioje padėtyje.

Patikrintas dermatologiškai. Tinka diabetikams.

·  Žolelių losjonas GEHWOL FUSSKRAFT HERBAL LOTION, 150ml. 12 Eur.

Gaivina, minkština kietą odą ir naikina nemalonų kvapą. Tinka SPA procedūroms. Šio žolelių losjono sudėtyje yra natūralių eterinių rozmarinų, kalnapušių ir levandų aliejų, mentolio, o taip pat šlapalo ir kitų rinktinių puoselėjančių odą gaivinančių ir dezinfekuojančių veikliųjų medžiagų. Žolelių ekstraktai vėsina ir gaivina pavargusias pėdas, saugo nuo niežulio ir pėdų grybelio, o šlapalas minkština kietą odą. Pastoviai naudojamas losjonas pašalina nemalonų pėdų kvapą, o oda tampa lygi ir elastinga. Žolelių losjoną GEHWOL FUSSKRAFT “Herbal Lotion” reikia kasdien purkšti ant pėdų, ant kulnų, į tarpupirščius ir įtrinti į odą.

·  Kaistančių pėdų kremas GEHWOL FUSSKRAFT MINT, 75ml., 9 Eur.

Gaivina, vėsina ir naikina nemalonų kvapą.

Jei kojas patepsite GEHWOL FUSSKRAFT “Mint” ryte, jos bus gaivios ir maloniai kvepės, o jei naudosite šį kremą vakare – pavargusios kojos atsigaus. Gaivią, ledinę Azijos mėtų aliejaus vėsą pajusite iškart įtrynę kremu pėdas. Greitai, gerai odos absorbuojamas kremas švelnina pėdų odą. Jo sudėtyje yra natūralus mentolis, eterinis rozmarinų, kalnapušės ir levandų aliejus, kurie gaivina pavargusias bei “degančias” pėdas. Šis kremas ilgam panaikina nemalonų kvapą. Vertingos antiseptinės medžiagos saugo nuo pėdų grybelio ir tarpupirščių niežulio. Kremą plonu sluoksniu tepkite ant pėdų ir kojų. Jis greitai įsigeria, neriebina ir suteikia malonų išpuoselėtų pėdų pojūtį. Šį kremą ypač rekomenduojame naudoti avintiesiems atvirą avalynę ir sportuojantiesiems.

·  Sausos odos kremas GEHWOL FUSSKRAFT BLUE, 75ml.,8 Eur.

Minkština kietą odą ir naikina nemalonų kvapą.

Kremas GEHWOL FUSSKRAFT “Blue” yra dažniausiai pedikiūro kabinetuose parduodamas preparatas. Šis kremas yra efektyvus kenčiantiems dėl sausos pėdų odos, o taip pat įtrūkimų profilaktikai. Jo kremo sudėtyje yra lanolino – natūralaus vilnos vaško, kuris yra panašus į žmogaus odos riebalus. Lanolinas greitai įsigeria į odą, neleidžia išgaruoti drėgmei ir atkuria odos elastingumą. Natūralią odos drėgmę palaiko alavijai ir šlapalas, o glicerinas sustiprina šį efektą. Be drėkinamojo ir puoselėjamojo poveikio GEHWOL FUSSKRAFT “Blue” kremas turi ir kitų pėdų priežiūros preparatams svarbių savybių: kremas saugo nuo pėdų ir nagų grybelio, ilgam dezodoruoja. Kremo sudėtyje yra natūrali dezodoruojamoji medžiaga farnezolis, o taip pat rozmarinų, kalnapušės, levandų eterinių aliejų, gaivinančio ir kraujotaką gerinančio kamparo, malšinančio pėdų “degimą” ir skausmą mentolio.

·  Trūkinėjančios odos tepalas GEHWOL med SALVE FOR CRACKED SKIN, 75ml.,  10 Eur.

Suskirdusios odos tepalas GEHWOL med yra skirtas suragėjusiai, trūkinėjančiai, sausai ir šiurkščiai odai. Tepale yra specialaus medicininio muilo ir kitų unikalių riebalinių medžiagų, levandų, čiobrelių, eukaliptų, rozmarinų, natūralių eterinių aliejų, odą puoselėjančio pantenolio ir uždegimus stabdančio bisabololio. Reguliariai naudojant šį tepalą oda bus elastinga ir atspari, patikimai apsaugota nuo įtrūkimų ir su tuo susijusių nemalonumų. Patikrintas dermatologiškai.

·  Universalusis pėdų kremas GEHWOL EXTRA, 75ml,  10 Eur.

Universalusis kremas GEHWOL EXTRA yra skirtas kasdieninei  intensyviai pėdų priežiūrai. Kremo sudėtyje yra natūralių eukaliptų, rozmarinų, levandų ir čiobrelių natūralių aliejų kurie atgaivina, stiprina, sušildo ir saugo pėdas. Taip pat veikia taip, kad jos nešaltų ir nebūtų drėgnos. Reguliari kasdienė pėdų priežiūra su GEHWOL EXTRA kremu atgaivina pavargusias pėdas, saugo nuo niežėjimo, nemalonaus kvapo ir trynių, minkština sausą ir kietą pėdų odą.

·  Labai pažeistos ir išvargintos pėdų odos priežiūros kremas GEHWOL FOOTCREAM, 75ml,  10 Eur.

Pėdų kremas GEHWOL FOOTCREAM apsaugo nuo žaizdų, pūslelių bei nuospaudų susidarymo. Šis kremas malšina uždegimą, užkerta kelią pėdų grybelio infekcijai ir normalizuoja prakaito liaukų veiklą, pašalina nemalonų pėdų kvapą, saugo pėdas nuo sušalimo ir nušalimo, stiprina odą. Kreme nėra riebalų, todėl jis netepa kojinių.