| Divalis

Rūpestingas grožio ieškojimas

Toks kosmetikos Bioline (Italija) šūkis. Bioline daugiau kaip 30 metų yra patikimas grožio palydovas ne tik Italijoje, bet ir kitose šalyse. Tai kosmetikos linija, kuri sveikatą supranta kaip grožį – tik sveika oda gali atrodyti gražiai. Bioline produktuose nėra sintetinių medžiagų. Kosmetinės priemonės gaminamos jūros dumblių pagrindu ir iš ekologiškoje aplinkoje užaugusių, Italijos saulėje sunokusių vaisių bei augalų (vynuogės, greipfrutai, mėlynės, sojos pupelės, erškėtuogės). Medžiagos, kurių kosmetinės savybės žinomos nuo senų laikų vėl atrastos ir perdirbtos naudojant modernias technologijas Bioline laboratorijose. Bioline kosmetikos poveikis švelnus ir ilgalaikis, procedūros malonios klientui, tačiau jas gali atlikti tik profesionalus kosmetologas, nes yra griežta procedūros eiga bei speciali masažo technika. Bioline užtikrina kokybišką produkciją ir siūlo išskirtinius produktus, kurie leidžia pasirinkti individualius kosmetinius sprendimus.

KŪNO PRIEŽIŪRA

 

  • „Slim Patch“ koncentratas nuo celiulito (talpa 100 ml., kaina 44 Eur.)

Stangrinamasis, liekninamasis koncentratas su SLIM kompleksu ir MICRO LAYER (mikrosluoksninė technologija). Liekninimasis, lipolitinis ir riebalų sankaupas mažinantis poveikis naktį. Superkoncentruotas serumas nuo celiulito, praturtintas deimantais, ametistais ir hematitais. Turi lieknanamąjį, drenažinį ir tonizuojamąjį poveikį. Labai taupus, nes tepti reikia lokaliai ant celiulito  pažeistos vietos.

  • „Reducing wrap“  ypatingai aktyvus druskos kremas  (talpa 250 ml., kaina  58 Eur)

Itin aktyvus kremas su koncentruotu kompleksu, kurio pagrindą sudaro jūros druska, dumbliai ir centelės augalinės ląstelės. Nauja formulė padeda sumažinti riebalų sankaupas ir celiulitą, skatina skysčių pertekliaus pasišalinimą.

  • „Firming Wrap“  stangrinamasis tonizuojamasis pienelis-aliejus (talpa 150 ml., kaina 49 Eur)

Elastingumo teikiantis stangrinamasis pienelis yra nepaprastai švelnios pieno tekstūros, sudėtyje turi vertingų regeneruojamųjų ir stangrinamųjų veikliųjų medžiagų (deimanto, hematito, ametisto). Praturtintas liekninamuoju kompleksu, kuris dailina kūno linijas, didina odos tonusą ir elastingumą. Naujoviška pienelio tekstūra su nanostruktūromis padeda veikliosioms medžiagoms greičiau susigerti į odą, o odos paviršių padaro minkštą ir lygų kaip šilką. Idealiai tinka naudoti su kitais tos pačios linijos produktais.

 

  • „Senum “ gelis krūtinei  (talpa 50 ml., kaina 38 Eur.)

Tai dvigubo poveikio skystųjų kristalų silikoninė žele: ji turi visas koncentruotos žele ir intensyviai stangrinančio kremo savybes. Veikliųjų komponentų sąveika sukuria nematomą plėvelę, kuri stangrina ir pakelia krūtinės audinius.