Kirpyklos paslaugos | Divalis

Kirpyklos paslaugos

EBIJOKIME BŪTI madingi! Kartu su nauju sezonu dažniausiai ateina noras pasikeisti. Paprasčiausias būdas tai padaryti – nauja šukuosena. Grožio ir soliariumo studijoje “Divalis”Jūsų laukia naujausi kirpimai ir dažymai. Pagal specialias technologijas sukurti “Keune” ir “L’oreal Professionnel” plaukų dažai tinka įvairių tipų plaukams ir patenkins kiekvienos klientės poreikius. Studijoje dirbančios profesionalios kirpimo meistrės supažindins su naujausiomis pasaulinėmis kirpimo tendencijomis, populiariais šukavimo modeliais, plaukų dažymo technologijomis, spalvų madomis.

Kviečiame išbandyti beamoniakius plaukų dažus.

 

INOA – revoliucinės technologijos plaukų dažai be amoniako, suteikiantys
dar nematytų galimybių ir užtikrinantys absoliutų naudojimo komfortą.

Priešingai nuo kitų, klasikinių plaukų dažų, INOA dažuose nėra amoniako
ir jie bekvapiai…

INOA revoliucinės technologijos pagrindas – ODS (Oil Delivery System).

Tai aliejų pagrindu sukurta transportuojamųjų medžiagų sistema, užtikrinanti optimalų dažomųjų medžiagų veiksmingumą ir padedanti išsaugoti natūralų plaukų paviršiaus apsauginį sluoksnį. Po kiekvieno dažymo plaukai tampa vis labiau apsaugoti.

Rezultatas: kerinčiai žvilganti, nepriekaištingai tolygi ir nepaprastai patvari plaukų spalva.

  • BEKVAPIAI, BE AMONIAKO,
  • PLAUKUS OPTIMALIAI TAUSOJANTIS POVEIKIS,
  • DIDŽIULĖS DAŽYMO GALIMYBĖS,
  •  KERINTIS ŽVILGESYS.

 

 

 

ILGALAIKIS PLAUKŲ TIESINIMAS

Rekomenduojamas ne tik garbanotiems, bet ir banguotiems, pūstiems, nepaklusniems plaukams.

Procedūros metu plaukas nepažeidžiamas, nes atliekant ilgalaikį plaukų tiesinimą yra naudojama Alfaparf Hydra Texture – nauja sistema, kurios pagrindą sudaro   “mikrokempinių”  kompleksas, galintis absorbuoti  ir išlaikyti  drėgmę, garantuojant optimalią hidrataciją viso proceso metu.Procedūros metu yra užlydomi plauko žvyneliai, todėl plaukai nelūžinėja, neskilinėja, ir tuo pačiu tarsi skatinamas plauko augimas.

Mažiausiai 5-6 mėnesius džiaugsitės tiesiais plaukais. Tai priklauso nuo plaukų augimo greičio.

Nerekomenduojama 2 savaites prieš procedūrą dažytis plaukus. Po tiesinimo praėjus 2-3 paroms, jau galima dažytis su augaliniais dažais, su cheminiais – po 2 savaičių.